SDH Sádek

Sbor dobrovolných hasičů v Sádku má dlouholetou tradici.Jsou známí nejenom v blízkém okolí ,ale také na Opavsku( strana za řekou) ,Bruntálsku ba i okrajově na Šumpersku :o) . A to samozdřéjmě proto, že SDH Sádek se výhradně zabývá soutěžemi a ježdění po závodech, a dá se s nadsázkou říci ,že se držíme již přes 20 let na špici v požárním útoku. Své řady pravidelně doplňujeme, zakládáme dorostové družstvo, a v nejhorším to skládáme jak to jde, jen abychom udrželi onu naší schopnost soutěžit.

Organizace jako taková má k roku 2012 cca 60 členů. Ne všichni jsou aktivní, ale přesto se k nám hlásí a fandí nám. Ono skalní fans jádro drží po kupě právě díky každoroční sezóně a asi 20ti-30ti odjetých soutěží za sezónu  :o). Kde máme dostatek času nato, abychom se stmelili popřípadě si dobře lezli na nervy,,,,,,,,,,,,,,

Naše teamy si můžete prohlédnou ve stéjně nazvané podsložce.

Zde bych se věnoval čistě jen organizační struktůře SDH jako organizaci, která spadá pod kontrolu OSH Opava.