Bowling

11.03.2014 19:34

V sobotu, 8. března 2014 proběhl již dlouho plánovaný a očekávaný bowling. Hasičky, hasiči a jejich partneři se sešli v centru Opavy u Krajewskeho, kde byl již objednaný stůl i dráhy na bowling. Po odehrání svého času na ně čekalo malé pohoštění. K dispozici byl i kulečník, billiard nebo stolní fotbal. K poslechu byla dokonce i kapela, která tam zrovna ten večer hrála. Známkou toho, že se akce vydařilo bylo nejen to, že se všichni dobře bavili, ale i to, že se akce protáhla až do brzkých ranních hodin. Někteří si kapelu vyslechli až do konce a odjížděli se skvělými zážitky. Letošní bowling se nesl i ve stylu oslavy jednoho místního člena, který slavil právě narozeniny. Ještě jednou přejeme všichni všechno nejlepší. Doufáme, že si všichni tuto akci patřičně užili. Budeme se těšit na další takovou akci.